Vážení obchodní partneři , kamarádi a cestovatelé.

Chtěl bych Vás seznámit se svým projektem.S internetovou bránou do světa zájezdů s vybranými zahraničními touroperátory.

Jak jistě všichni víte, zájezdy z Německa , Rakouska a ostatních okolních zemí bývají většinou řádově i o desítky tisíc korun levnější než ty samé , co nabízejí čeští touroperátoři.
Služby jsou na té nejvyšší úrovni a klient si vybírá z aktuální online nabídky více než sta tisíců možností, aktualizovaných do 2hodin od změny .

Proto jsem pro Vás připravil na stránkách www.alereisen.cz společně s renomovanými zahraničními cestovními kancelářemi, nejširší online nabídku zájezdů po celém světe.
Evropa ,Afrika, blízký východ , exotické cíle!
A to vše si máte možnost objednat , zažít , za nejnižší možné ceny .Včetně výhodných letenek, ubytování ve světě a spoustou dalších možností.
Veškeré obrázky jsou co nejčastěji aktualizovány a najdete zde i videa z některých destinací.
Také ovšem recenze k hotelům od českých návštěvníků , což může kolikrát pomoci v rozhodování , kterému hotelu dát přednost.A máte se i možnost podělit o zkušenosti s ostatními.
Postup , objednávání , nápovědu , co a jak udělat. Informace o destinacích , letištích a dopravě na letiště.To vše se dočtete v uvedených sekcích na webu alereisen.cz

CA Alereisen.cz Vám i zajistí přes naše partnery poradenský servis.Pomůže v případě problémů nespokojenosti, či nepříjemnostech , jako jsou reklamace u německých partnerů, ztráta zavazadel atd.i pokud nejste jazykově vybaveni.
Jsme si vědomi , že přechod z domácího prostředí na vysněnou dovolenou bývá doprovázen zvýšenou nervozitou a stresováním.
Proto od prvního okamžiku, kdy jste se na nás obrátili, abychom Vám zprostředkovali cestovní služby, jsme připraveni Vaším jménem jednat s cestovními kancelářemi a aeroliniemi.Zdarma také nabízíme naši pomoc při reklamačním řízení, ačkoliv jako zprostředkovatelská cestovní agentura nejsme ze zákona povinni reklamace vyřizovat.

Abych Vás déle nezdržoval a vy si mohli stránky www.alereisen.cz prohlédnout, popřeju Vám , kdo s námi pocestujete šťastnou ruku při výběru zájezdů, dobré počasí a poděkuji za důvěru , kterou jste vložili do mého nového projektu.
Všem kdo navštívili alereisen.cz děkuji za čas , který mi věnovali a budu se těšit na vaše ohlasy žádosti a připomínky k celému projektu.Dále se budu těšit , že vy , nebo vaši známí , kterým pevně věřím stránky do světa cestování www.alereisen.cz doporučíte, vyzkouší celý tento jednoduchý systém výběru dovolené a brzy s námi pocestují.
V případě jakéhokoliv dotazu jsem Vám plně k dispozici na mém soukromém mobilním čísle, nebo naši operátoři na uvedeném tel.,faxu,mailu,(kontakty jsou na stránkách alereisen.cz a to denně od 9:00 do 21:00.

Děkuji za důvěru a přeji hezký den a těším se na nové cestovatele.

Za celý kolektiv CA Alereisen.cz

Aleš Tichý
ales.tichy@alereisen.cz

essay proofreader english essay topics dissertation proposal write my essay online professional writer write an essay homework help online college paper writing services essay writer online how to write lab report college essay help buy essay online cheap best essay discussion dissertation cheap dissertation writing services academic essay example
writing a essay best resume writing services best custom essay writing service college personal statement write essays economics essay essay for me editing service high school essay buy essay online case study writing research essay college admissions essay help essaywriter book reports research papers for cheap