Kontaktní údaje:

Potřebujete pomoc s výběrem: poptávky zájezdů, hotelů, letenek? Chcete zaslat nabídku?

info@alereisen.cz

- veškerá nabídka je AKTUÁLNĚ online24 hodin, 7 dní v týdnu na webových stránkách.

- můžete ověřit dostupnost termínu, cenu, i časy odletů, odeslat nezávaznou objednávku.

Potřebujete pomoc s vyplněním objednávky, nezobrazuje se web správně? Jste na cestě, letišti, dovolené a potřebujete poradit? Rozmýšlíte se kam se vypravit na dovolenou s německou CK? Pak nás volejte na:

+420 775085798 (CZ/SK/RU)

- na tel.lince pomůžeme s orientací při výběru, podporou klientům na cestách, zkušenostmi, radou jak postupovat při objednávání Vaši dovolené. Každý den od pondělí do pátku od 9:00 – 18:00.

- tel. linka neslouží k rezervaci zájezdů ani k potvrzení cen,termínu a ostatních detailů vykazovaných na webové stránce. Operátor na lince nemá k dispozici rezervační systém pouze stejná data jako Vy. Veškerá tato data jsou v danou chvíli online na stránkách od všech nabízených CK i agentur. Pro poptání dovolené prosíme využijte vyhledávač na webových stránkách, nebo výše uvedený email.

Používáte sociální sítě? Pak se staňte naším fanouškem na sociální síti, sledujte nás a dostane se k Vám každá akční nabídka!

Další kontaktní údaje:
Majitel a vedoucí agentury Aleš Tichý
e-mail: ales.tichy@alereisen.cz

IT Správa, technické zázemí:
e-mail: info@alereisen.cz

CA Alereisen upozorňuje, že veškerá nabídka na webových stránkách je v danou chvíli aktuální a ONLINE. Ceny jsou konečné včetně všech poplatků. CA Alereisen není prodejcem, ale zprostředkovatelem zájezdů. A nemáme proto možnost nijak poskytovanou nabídku ovlivnit, co se týče změny ceny, rezervace a dalších podmínek CK. Můžeme pouze nabídnout doplňkové služby, jako je parkování na letišti, pojištění a podobné. Upozorňujeme, že bez odeslání elektronické objednávky nelze rezervovat poptávanou službu.

Výběr zájezdů, letenek, ubytování a dalších služeb, včetně odeslání objednávky, je NEZÁVAZNÉ a ZDARMA, až do jejich zaplacení. Následně se řídí smluvními podmínkami partnerských CK. Objednávka se stává závazně zarezervovanou až po uhrazení požadované částky / zálohy na účet partnerské CK. Proto je ve smlouvě uvedeno více bankovních domů pro online bankovnictví. V případě, že máte jiný bankovní dům počítejte s dobou převodu na účet partnerské CK až 24 hodin a s tím možné spojené riziko ztráty rezervace. Lze také úhradu složit na pobočkách bankovních domů.

11
essay proofreader english essay topics dissertation proposal write my essay online professional writer write an essay homework help online college paper writing services essay writer online how to write lab report college essay help buy essay online cheap best essay discussion dissertation cheap dissertation writing services academic essay example
writing a essay best resume writing services best custom essay writing service college personal statement write essays economics essay essay for me editing service high school essay buy essay online case study writing research essay college admissions essay help essaywriter book reports research papers for cheap